چه خدماتی نیاز دارید

طراحی انواع وبسایت

میتوانید طراحی وبسایت های خود را به تیم کدیتال بسپارید،  تیم ما به صورت کامل میتواند وبسایت موردنظر شمارا طراحی کند. برای دریافت مشاوره رایگان کافیست فقط  از طریق دکمه زیر فرم طراحی وبسایت را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیریم.

سئو و آنالیز سایت

میتوانید سئو و آنالیز سایت خود را به ما بسپارید و شاهد پیشرفت چشم گیری در رتبه، بازدید و فروش خود در سایتتان باشید. برای دریافت مشاوره رایگان کافیست فقط  از طریق دکمه زیر فرم سئو و آنالیز وبسایت را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیریم.

فیلمبرداری و تدوین

میتوانید تولید محتوای خود را به کدیتال بسپارید، تدوین ویدیو با کیفیت بالا و فیلمبرداری با تجهیزات مدرن به کسب و کار شما جان میبخشد. برای دریافت مشاوره رایگان کافیست فقط  از طریق دکمه زیر فرم تدوین و فیلمبرداری وبسایت را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیریم.

تولید محتوای متنی

اگر در وبسایت خود نیاز به محتوای متنی دارید آن را به ما بسپارید و با کمترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن محتوای خود را دریافت کنید. برای دریافت مشاوره رایگان کافیست فقط  از طریق دکمه زیر فرم تولید محتوای متنی را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیریم.

طراحی و ویرایش تصاویر

طراحی بنر و پوستر اولین مرحله شروع کسب و کار است، اگر نیاز به یک گرافیست ماهر دارید حتما در کدیتال ثبت سفارش کنید. برای دریافت مشاوره رایگان کافیست فقط  از طریق دکمه زیر فرم طراحی و ویرایش تصاویر وبسایت را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیریم.

امنیت

اگر در فضای مجازی در معرض خطر هستید و یا به دام هکر ها افتادید میتوانید از تجربه متخصصان ما استفاده کنید و امنیت را برای خود فراهم کنید. برای دریافت مشاوره رایگان کافیست فقط  از طریق دکمه زیر فرم امنیت را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیریم.

ارسال پیام
نیاز به کمک دارید؟
پیام به پشتیبانی کدیتال
سلام چگونه میتوانم کمک کنم؟