روش های ساخت ایمیل فیک زیر ۱ دقیقه

ساخت ایمیل فیک

ساخت ایمیل فیک : با سلام خدمت شما دوستان کدیتالی من امروز اومدم آموزش ساخت ایمیل فیک رو به شما بگم که حتما یه جایه زندگیتون به درد میخوره.

ایمیل چیست؟

ایمیل یا همون رایانامه یا پست الکترونیکی راهی واسه ارسال و دریافت پیام بین افرادی است که از لوازم الکترونیکی استفاده می کنند ، اولین استاده محدود از رایانامه در دهه ۱۹۶۰ به وقوع پیوست ، در آن زمان کاربران فقط میتوانستند برای کاربران همان رایانه ( کامپیوتر ) رایانامه ارسال کنند ، برخی سیستم ها ایمیل ها رو به صورت تخصصی و سریع تر میفرستادند ، زیرا کارشون همین کار بود که هرچه سریع تر به مردم ایمیل بزنند تا مطلع شوند.

رایانامه در شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت کار می‌کند. سیستم‌های امروزه بر اساس مدل فضای ذخیره سازی و ارسال فعالیت می‌کند.  سرورهای رایانامه پیام‌ها را می‌پذیرند، ارسال و ذخیره می‌کنند. یه جوری تو سرور مدیریت میشه و بعد ارسال میشه  ، همزمان آنلاین باشند. آنها معمولاً برای ارسال یا دریافت پیام یا بارگیری آن به یک سرور رایانامه یا رابط پست الکترونیکی وب متصل می‌شوند.

رایانامه‌های اولیه در ابتدا فقط متنی ASCII  بودند، بعدها رایانامه اینترنتی توسط برنامه‌های افزودنی رایانامه چندمنظوره (MIME) گسترش یافت تا متن را در سایر کاراکترها و پیوست‌های محتوای چندرسانه ای حمل کند. رایانامه بین‌المللی، با آدرس‌های رایانامه بین‌المللی شده با استفاده از UTF-8 ، استاندارد شده، اما به‌طور گسترده پذیرفته نشده‌است

سابقه سرویس‌های رایانامه مدرن اینترنتی به آرپانت (ARPANET) برمی‌گردد. اولین استانداردهای رمزگذاری پیام‌های رایانامه در سال ۱۹۷۳ منتشر شد یک رایانامه ارسال شده در اوایل دهه ۱۹۷۰ مشابه یک رایانامه ساده‌ای است که امروزه ارسال می‌شود.

ساخت ایمیل فیک

ایمیل موقت یا فیک چیست؟

از اونجایی که برای استفاده از بسیاری از برنامه ها و امکانات باید از طریق آدرس ایمیل استفاده کنید . ولی بیشتر این سایت ها ایمیل شما را به بهانه فراموش کردن رمز عبور از شما میگیرن ولی روزانه حداقل ۲ تا پیام تبلیغاتی واسه شما ارسال می کنند که مورد آزار و اذیت شما می شود و یا حتی بعضی از سایتاهای خارجی یا حتی ایرانی بعد از اینکه با ایمیلتون در آن سایت حساب می سازید ، امکان دارد به شماره و یا حتی تلفن همراه شما دسترسی کامل داشته باشد.

البته استفاده از ایمیل فیک هم مزایایی داره برای مثال : از نظر امنیتی نمیتوان صدرصد روی آنها حساب کرد زیرا شما برای استفاده از این سرویس‌ها بهایی پرداخت نمی‌کنید و امکان دارد اطلاعات شما را به سایت‌های تبلیغاتی بفروشند. بنابراین در استفاده از ایمیل یکبار مصرف این موضوع را مد نظر قرار دهید که سیاست حفظ حریم خصوصی (Privacy Policy) را حتماً مطالعه کرده و از شرایط آن آگاه شوید.

بهترین ایمیل های موقت که کدیتال بهتون معرفی میشه :

آموزش ساخت ایمیل موقت باعث می‌شود که مشکلات در مورد این قابلیت رفع بشه . برخی از این سرویس‌ها به شما آدرس هایی را برای ساخت ایمیل فوری پیشنهاد می‌کنند. همچنین می‌توانید به راحتی به Inbox خود رفته و از خدمات سایت‌های گوناگون نظیر دریافت ایمیل فیک بهره مند شوید. علاوه بر این، می‌توان از ربات ایمیل موقت هم استفاده کرد که البته باز هم روش‌های گفته شده متداول‌ترند. سرویس ایمیل یکبار مصرف یکی از نیازمندی‌های اساسی کاربران است زیرا برای سرعت بخشیدن به بسیاری از کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ مثلاً برای ثبت نام و ساختن چندین اکانت به طور همزمان می‌توان از این سرویس بهره برد بدون اینکه ایمیل های فیک دریافت کنیم یا نگران امنیت حریم خصوصی خود باشیم.

 

ساخت ایمیل فیک با رمز

همانطور که پیشتر اشاره شد ساختن ایمیل فیک بدون پسورد یا ساخت ایمیل فیک با رمز بسیار آسانست. سرویس‌ها و سایت‌های متفاوتی وجود دارند که کافیست وارد آنها شوید تا ایمیل رایگان شما را سریع و راحت در اختیارتان قرار دهند. فهرست برخی از سایت‌ها به منظور ساخت ایمیل موقتی در زیر آورده شده است:

 • guerrillamail.com
 • maildrop.cc
 • getnada.com
 • temp-mail.org
 • e4ward.com
 • crazymailing.com
 • ۱۰minuteemail.net

برای آشنایی با ساخت ایمیل یکبار مصرف در سایت ساخت ایمیل فیک نیازه که وارد نرم افزار شده و برای بدست آوردن آن اقدام کنید. برنامه ‌هایی نظیر ایمیل موقت مهم نیز وجود دارند که به عنوان برنامه ایجاد ایمیل موقت همین وظیفه‌ی سایت‌های ذکر شده را بر عهده دارند و می‌توانند ایمیل موقت رایگان در اختیار شما قرار دهند.

ایمیل

ایمیل موقت با پسورد

ایمیل‌های موقت معمولا به دو صورت بدون پسورد و همراه با پسورد ایجاد می‌شوند. بسیاری از سرویس‌ها، ایمیل موقت را بدون پسورد مدیریت می‌کنند. البته برخی سایت‌ها که در ادامه یاد شده است با ایمیل موقت با پسورد را طراحی شده است.

سایت ایمیل یکبار مصرف trash-mail.com هم ایمیل موقت بدون پسورد و هم ساخت ایمیل موقت با پسورد را برای کاربرانش ارائه می‌دهد که برای ایمیل فیک بدون پسورد باید بعد از ورود به یکی از این سایت ها یکی از پسوندهای زیر را برای ایمیل خود انتخاب کنید:

 • trash-mail.com
 • re-gister.com
 • trash-me.com

برای ساخت ایمیل موقت با رمز باید پس از ورود به سایت یکی از پسوندهای زیرا برای ایمیل خود انتخاب کنید:

 • you-spam.com
 • fake-box.com
 • opentrash.com

در ادامه درمورد ساخت ایمیل فیک با پسورد مفصل توضیح داده خواهد شد.

وبسایت trash-mail فیک ایمیل

ساخت ایمیل یکبار مصرف با رمز به این صورت است که به سایت مدنظر رفته و ادرس ایمیل فیک خود را وارد کنید. در منوی کشویی کنار آن، نام دامنه مورد نظر که انتخاب کردید را وارد کنید و تصویر نمایش داده شده ترکیبی از اعداد یا حروف را رونمایی می‌کند که باید در قسمت زیر به درستی وارد شوند. در انتها، با کلیک روی دکمه «Create new Mail-Address» ایمیل فیک با رمز درست می‌شود که دسترسی ارسال ایمیل فیک را هم دارد.

ایمیل موقت یا فیک ایرانی :

سایت ‌های داخلی زیادی برای ایجاد ایمیل موقت فارسی وجود ندارد و برنامه نویسان خارجی بیشتر در این زمینه فعالیت داشتند و سایت های بیشتری نسبت به ما دارند . یکی از سرویس‌های داخلی برای ایمیل رایگان emeil.ir بوده که البته محدودیت‌های زیادی دارد ، برای مثال باید حتما با ایپی مطلق به کشور خودمان وارد شویم ، یعنی اگر با ایپی کشور های دیگر وارد سایت شویم اخطار اینکه با ایپی کشور ایران وارد شویم را مشاهده می کنیم

ایمیل موقت خارجی

در حال حاضر به اهمیت ایمیل رایگان رسیدیم ، این سوال پیش می‌آید که کدام ایمیل رایگان مناسب تر می باشد ، کدام یک را انتخاب کنیم و چگونه ایمیل فیک بسازیم؟ بیشتر سایت‌ها و سرویس‌ها، ایمیل موقت خارجی را به دست کاربران می رسانند  که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. به تعدادی از این سرویس‌ها در بالا اشاره شده و برخی از مهمترین‌ها برای ساخت ایمیل فیک با رمز در ادامه این مطالب مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

ساخت ایمیل موقت با یاهو

یاهو ایمیل هم برای کاربران خود سرویس ایمیل رایگان یا موقت در نظر گرفته که پیشنهادات فراوانی تا سقف ۵۰۰ ایمیل فیک موقت را برای یک حساب در اختیار کاربران قرار می‌دهد که با تعدادی ایمیل فیک روبرو می شوید ؛ راه ساخت ایمیل یکبار مصرف در سایت یاهو به این روش هست که باید اول وارد اکانت یاهوی خود شده و به تنظیمات اکانت خودمان برویم، و بعد روی دکمه ی «Security» بروید . در این قسمت می‌توانید ایمیل یکبار مصرف خود را تهیه کنید . در اینجا اول باید  basename  وkeyword  که میخواهید را اضافه کرده و روی دکمه Create کلیک کنید.

فقط یادتان باشد که ایمیل فیک یاهو از دو دسته درست شده؛ دسته ی اول basename بوده که فقط یکبار ایجاد می‌شود و قابل تغییر نیست، دسته ی دوم keyword است که قابلیت تغییر دارد و می‌تواند تعداد زیادی تغییر کند. ایمیل فیک شما به صورت basename-keyword@yahoo.com ایجاد می‌شود.

ایمیل موقت جیمیل

شرکت گوگل و سایت جیمیل هم مثل تعداد زیادی از سایت ‌ها دسترسی استفاده از جیمیل موقت یا همان جیمیل فیک را به کاربرانش و مخاطبانش می‌دهد. برای سایت ساخت ایمیل موقت در این اپلیکیشن کافیست که به ایمیل خود یک کلمه را همراه با علامت جمع اضافه کنیم. برای مثال ایمیل شما:  youremail@gmail.com  است، جیمیل فیک گوگل youremail+something@gmail.com  خواهد بود ، زیرا پسوندی خود جیمیل واسه ایمیل فیک شما خواهد گذاشت به عنوان نشانه گذاری که یادآور باشد.

برای فیلتر یا شخصی کردن ایمیل‌های دریافتی این ایمیل موقت گوگل می‌توانید عبارت اضافه شده به ایمیل موقت با پسوند gmail  را در قسمت جستجو Inbox جستجو کرده و در پایین روی دکمه ی Create filter with this search ضربه زده و  در این قسمت معلوم  می‌شود که ایمیل‌های دریافتی چگونه باشد ، بعد از انتخاب دکمه مورد نظر روی گزینه Create filter کلیک شود تا ایمیل فیک با پسوند gmail  را دریافت کنید.

ساخت ایمیل فیک با ربات تلگرام :

آیا میدونستین که میتونید هم با ربات تلگرام یک ایمیل فیک بسازین ؟ اگه میخواین بدونین چی جوری ادامه را با ما همراه باشید.

برای شروع اول وارد ربات تلگرامی :  @FakeMailBot میشوید.

و بعد وقتی که وارد شدین دکمه /start را وارد میکنید ، بعد از شروع کار با ربات کافیست /Generate لمس کنید تا یک ایمیل فیک برای شما ساخته شود ، و نکته خوب این ربات اینکه که مانند بقیه سایت ها میتوانید پیام های دریافتی را چک و مشاهده کنید.

مطالعه بیشتر