فروش فایل در کمترین زمان + فروش بالا از گوگل – کدیتال

با کدیتال فایلاتو بفروش! پول پارو کن! کسب درآمد کن!

تمام محصولات غیر فیزیکی و محصولاتی که قابلیت دانلود را دارا هستند برای مثال پروژه های دانشگاهی، کد های برنامه نویسی، قالب های وبسایت، صوت های مشاوره، طرح های گرافیکی، انواع پاورپوینت، اکانت های بازی و… را میتوانید در وبسایت کدیتال به فروش برسانید.

گیف فروش فایل کدیتال

فروش فایل

فروش فایل امروزه یکی از برترین راه های کسب درآمد از فضای مجازی و یا اینترنتی است؛ یکی از برترین مزایای فروش فایل در فضای اینترنت نیاز نداشتن به سرمایه است، شما میتوانید بدون داشتن هیچ سرمایه ای شروع به کسب درآمد کنید.

 دومین مزایای محبوب فروش محصولات دانلودی فروش بینهایت و بدون محدودیت است که مانند محصولات فیزیکی شما برای هر کالا سرمایه جداگانه نمیگذارید.

فروش فایل یکی از برترین منابع درآمد در دنیاست، اما برخلاف نظر خیلی از کاربران نیاز به تخصص و دانش دارد، که معمولا پر هزینه و زمان بر است.

 در این مرحله شما برای فروش فایل خود میتوانید از سیستم های همکاری در فروش فایل (file affiliate) استفاده کنید، در ادامه راجع به سیستم همکاری در فروش فایل توضیحات بیشتری خواهیم داد.

فهرست مطالب

پخش ویدیو

بیماری کرونا تمام کسب و کار های جهان را دعوت به فضای اینترنت کرد، و کسب و کار های حضوری رونق قبلی را نداشت و فضا به سوی کسب و کار اینترنتی رفت.

با ورود کاربران به اینترنت و فضای مجازی تعاملات در این فضا گسترش پیدا کرد؛ پس فایل ها و محصولات دانلودی و دیجیتالی محبوبیت بسیاری دریافت کردند و مورد استفاده بسیاری از مردم قرار گرفتند.

بعد از محبوبیت فایل ها در دنیا دقدقه اصلی مردم جهان فروش فایل ها شد و با توجه به درآمد و تولید کننده بسیار زیاد مردم تمام جهان شروع به فروش فایل ها کردند. اما نتیجه آنچنانی نداشت چون پیدا کردن مشتری بسیار سخت بود و کاری هزینه بر و زمان بر بود.

 در این مرحله سیستم های همکاری در فروش وارد بازار شدند و کار خود را شروع کردند. کدیتال برترین مجموعه فروش فایل در ایران است که به شما کمک میکند که بتوانید با فروش فایل خود به کسب درآمد برسید و در کمترین زمان بدون هیچ سرمایه ای درآمد بالایی داشته باشید.

افزایش فروش فایل

چگونه فروش فایل های خود را افزایش دهیم؟

فروش فایل یکی از روش‌های پردرآمد و درآمدزایی از طریق اینترنت است. اگر قصد دارید به عنوان فروشنده فایل در آینده فعالیت کنید، نیاز است با روش‌های بهینه‌سازی محتوا آشنا شوید تا بتوانید مخاطبان خود را جذب کنید. در ادامه به برخی از روش‌های بهینه‌سازی محتوا برای جذب مشتریان جدید پرداخته می‌شود. برای فروش بیشتری نیاز هست کمی زمان بگذارید و پیشرفت چشمگیری در رابطه با فروش محصول خود داشته باشید.

کلمات کلیدی برای فروش فایل

۱. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط

یکی از روش‌های بهینه‌سازی محتوا برای جذب مخاطبان، استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای محصول دانلودی است. برای مثال، اگر فایل شما مربوط به دانلود نرم‌افزار‌های ویرایش فیلم است، کلماتی مانند “ویرایش فیلم”، “نرم‌افزار ویرایش فیلم”، “ویرایش فیلم رایگان” و… می‌تواند ترفندی برای جذب مشتریان باشد.

محتوا فروش فایل

۲. تولید توضیحات و محتوای با کیفیت محصول

تولید محتوای با کیفیت برای محصول دانلودی، از جمله عوامل مهم در جذب مشتریان جدید است. محتوای شما باید اطلاعات جامع و مفیدی درباره فایل شما در اختیار مخاطبان قرار دهد که این نوع فایل ها با توضیحات با کیفیت توسط گوگل برتر شناخته میشوند و رتبه های بالایی در گوگل دریافت میکند. همچنین باید به گونه‌ای باشد که برای خوانندگان و مشتری های شما جذاب باشد و آنها را به عملیات خرید و دانلود فایل ترغیب کند.

شبکه های اجتماعی فروش فایل

۳. استفاده از رسانه و شبکه های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی، یکی از بهترین راه برای افزایش مشتریان جدید است. با استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام و… می‌توانید فایل خود را به مخاطبان جدید معرفی کنید و آنها را به خرید و دانلود فایل ترغیب کنید، البته تیم کدیتال توسط فضای مجازی و گوگل سعی در فروش بیشتر برای محصول شما را دارند.

بروزرسانی محتوا

۴. به روزرسانی محتوا و توضیحات محصول

به‌روزرسانی محتوای محصولات دانلودی، یکی از عوامل مهم در بهینه‌سازی محتوای محصول شماست که توجه گوگل به محصول شمارا افزایش میدهد. با به‌روزرسانی محتوا و اضافه کردن اطلاعات جدید، مخاطبان شما متوجه می‌شوند که فایل شما همواره در حال بهبود و ارتقاء است و این موضوع به آنها اعتماد بیشتری به شما، فایل شما و فروشگاه می‌دهد. همچنین باعث بهبود رتبه شما در گوگل خواهد شد.

صفحه فروشگاه

۵. ایجاد صفحه فروش مناسب

صفحه فروش شما باید به گونه‌ای باشد که مخاطبان شما را به سمت خرید فایل ترغیب کند. در این صفحه باید اطلاعات جامعی درباره فایل شما، شرایط فروش، قیمت و… قرار دهید.

برند فروش فایل

۶. ایجاد یک برند قابل اعتماد

ایجاد یک برند قابل اعتماد و قوی، از دیگر روش‌های بهینه‌سازی محتوا برای فروش فایل است. با ایجاد یک برند قوی و اعتمادبخش، مشتریان به خودتان جذب کنید که به راحتی از شما خرید می‌کنند. در نهایت، بهترین راه برای جذب مشتریان جدید، ارائه فایل با کیفیت و منحصر به فرد است. اگر فایل شما نوآورانه و جالب باشد، مشتریان به شما اعتماد می‌کنند و به راحتی آن را خریداری می‌کنند. همچنین، ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و به موقع، نیز می‌تواند باعث رضایت مشتریان شما و افزایش فروش شود.

کلیدواژه های مهم فروش فایل

۷. استفاده از کلیدواژه های حیاتی

استفاده از کلیدواژه‌های مهم و مناسب در محتوای شما، بهینه‌سازی SEO را برای شما به دنبال دارد. این کلیدواژه‌ها باید در محتوا، عنوان صفحه، توضیحات متا و URL قرار داده شوند که کاملا توسط تیم کدیتال انجام خواهد شد.

پشتیبانی فروش فایل

۸. پشتیبانی قدرتمند و خدمات پس از فروش

مهم ترین بخش جهت جلب اعتماد کاربران پشتیبان و خدمات پس از فروش محصولات دانلودی شماست که در صورت انجام به صورت صحیح میتوانید رضایت مشتری جذب کنید و با استفاده از رضایت مشتری داخل نظرات وبسایت فروش بیشتری داشته باشید.

فروش بینهایت ​

فروش فایل مزیت دیگری که نسبت به فروش اجناس دیگر دارد، غیر فیزیکی و دانلودی بودن آن است که باعث شده است که شما بتوانید هزاران نسخه از آن را بدون محدودیت و هزینه اضافی به فروش برسانید.

تصویر فروش فایل

سهولت فروش

فایل ها به دلیل دانلودی بودن فروش بی دردسری را برای ما رقم میزنند، برای مثال شما برای فروش فایل نیاز به ارسال حضوری و پیگیری های حضوری ندارید و تنها با سایت کدیتال و یک عدد گوشی موبایل میتوانید فروش بالایی داشته باشید.

doit_img1

کسب درآمد بالا

با توجه به مورد های قبلی شما میتوانید فایل ها را بدون دردسر و هزینه به صورت نامحدود به فروش برسانید و این امر باعث شده که فروش فایل یکی از پردرآمد ترین شغل ها بشه، تنها کافیه روی دکمه کلیک کنید.

تیم کدیتال با دانش ها و مهارت هایی که در دست دارند به شما در راه فروش فایل ها کمک میکنند و فروش بالایی برای محصول شما رقم میزنند، یکی از برترین راه های فروش محصول شما که توسط کدیتال ساخته میشود سئو گوگل است.

 سئو محفف کلمه  search engine optimization است، بهینه سازی موتور جست و جو به نیازمند به کارشناس سئو است که با مهارت هایی که دارد بتواند رتبه صفحات و کلمات مختلف را در گوگل بالا ببرد. الگوریتم گوگل به طوری ساخته شده است که اگر بتوانید آن را کامل یاد بگیرید میتوانید با بقیه وبسایت ها رقابت کنید و به رتبه های بالا در سرچ گوگل برسید.

به طوری که بعد از جست و جوی کلمات توسط کاربران صفحه شما در وبسایت رتبه اول باشد، طبیعتا کلیک، بازدید و فروش بالایی خواهید داشت. تیم کدیتال با مهارت های بسیار عالی در این زمینه میتواند محصول شمارا به رتبه های بالا در گوگل برساند و فروش محصول شما را به شدت افزایش دهد.

درخواست مشاوره

اگر درخواست مشاوره و ارتباط با تیم پشتیبانی کدیتال را دارید، فرم را پر کرده و منتظر تماس ما بمانید!

پشتیبانی فروش فایل

همکاری در فروش فایل

همانطور که در مطالب بالا گفته شد، فروش فایل نیازمند متخصص است که بتواند با دانشی که در دست دارد فایل ها را به فروش برساند. که تبدیل شدن به متخصص بسیار زمان بر و پر هزینه خواهد بود.

وبسایت کدیتال به عنوان برترین فروشگاه فایل در ایران به شما این امکان را میدهد که بتوانید فقط با قرار دادن فایل ها در سایت فروش بالایی داشته باشید و هیچ نگرانی بابت فروش محصولات خود نداشته باشید.

 که البته فروش به نوع فایل شما هم بستگی دارد که میتوانید با مطالعه برگه قوانین مقررات از شرایط آپلود فایل در کدیتال با خبر شوید.

سبد خرید فایل

سیستم همکاری در فروش فایل وبسایت ها و اپلیکیشن هایی هستند که با آپلود محصولات از حساب کاربری میتوانید به فروش بالا برسید. تنها بعد از آپلود محصول موردنظر تیم کدیتال محصول را بررسی و سپس برای فروش قرار میدهد.

 اولین قدم برای دیده شدن محصول شما و بالا رفتن آمار فروش محصولات شما سئو صفحه محصول و رتبه بالا در گوگل میباشد که کاربران بعد از سرچ بلافاصله محصول شما را مشاهده، کلیک و در نهایت خرید خود را انجام دهند.

 سیستم همکاری در فروش فایل به این صورت است که فایل ایجاد شده توسط شمارا کدیتال به فروش میرساند و شما بدون داشتن تخصص خاصی به فروش بسیار زیاد در طول ماه میرسید.

رضایت فروشندگان در کدیتال

رضایت استفاده از خدمات کدیتال

رضایت خریداران فایل در کدیتال

آموزش فروش فایل در کدیتال

برای اینکه در طول ساخت حساب به مشکل نخورید، تمام مراحل را کامل انجام دهید.
 • بعد از وارد شدن به صفحه اصلی روی دکمه عضویت کلیک کنید.
 • بعد از ساخت حساب به صورت فروشنده روی دکمه بزن بریم کلیک کنید.
 • حالا نوبت وارد کردن اطلاعات محل سکونت است.

نکته: تنها شماره کارت و نام صاحب حساب اجباریست، برای بقیه اطلاعات مانند شماره مشتری، اطلاعات محل سکونت و… میتوانید از دکمه از این مرحله بگذر استفاده کنید!

 • بعد از اطلاعات محل سکونت باید اطلاعات حساب بانکلی خود را وارد کنید (جهت واریز درآمد ها)
 • اگر حساب بانکی به نام شما نیست حتما نام صاحب حساب را وارد کنید.
 • پس از تکمیل حساب کاربری روی مشاهده پنل کاربری کلیک کنید.
 • برای ایجاد محصول از منو به آدرس محصولات > افزودن محصول مراجعه کنید.
 • بعد از پر کردن فیلد ها روی دکمه ایجاد محصول کلیک کنید.
 • در صفحه باز شده تیک مجازی و دانلودی بودن را بزنید.
فروش فایل

چه فایل هایی میتوانم در کدیتال بفروشم؟

بعد از شنیدن نام فروش فایل و کدیتال اولین سوالی که برای کاربر به وجود میاد، نوع فایل هایی است که در کدیتال برای فروش قرار داده میشود. تمام محصولاتی که قابل دانلود شدن باشند و نیازی به دریافت و ارسال حضوری نداشته باشند را میتوانید در کدیتال به فروش برسانید و فقط به یک نوع فایل محدود نمیشود.

 پس میتوانید با راهنمایی تیم کدیتال تمام محصولات غیر فیزیکی خود را برای فروش قرار دهید و با توجه به بازار چند صد میلیاردی فروش فایل میتوانید به درآمد های بسیار بالا برسید، در ادامه برخی از فایل های مجاز برای فروش در کدیتال را مشاهده کنید.

آموزشی سورس آماده بازی های رایانه ای وبسایت برنامه نویسی محصولات رایگان پروژه آماده متفرقه
پکیج اپلیکیشن اکانت بازی دوره زبان پایتون اپلیکیشن اپلیکیشن اپلیکیشن
دوره اندروید چیت و تقلب زبان html - Css زبان سی دوره و پکیج پروژه دانشگاهی دوره و پکیج
عمومی کامپیوتر سورس بازی قالب سایت زبان پی اچ پی سورس و پروژه پروژه متفرقه سورس و پروژه
کتاب وب و برنامه نویسی گیم مود و پلاگین وردپرس سایر زبان ها فایل گرافیک فایل
برنامه نویسی محصولات رایگان پروژه آماده متفرقه
زبان پایتون اپلیکیشن اپلیکیشن اپلیکیشن
زبان سی دوره و پکیج پروژه دانشگاهی دوره و پکیج
زبان پی اچ پی سورس و پروژه پروژه متفرقه سورس و پروژه
سایر زبان ها فایل گرافیک فایل
آموزشی سورس آماده بازی های رایانه ای وبسایت
پکیج اپلیکیشن اکانت بازی دوره
دوره اندروید چیت و تقلب زبان html - Css
عمومی کامپیوتر سورس بازی قالب سایت
کتاب وب و برنامه نویسی گیم مود و پلاگین وردپرس

کدیتال هم برای فروش فایل ها توسط کاربران قوانین و مقرراتی تعیین کرده است که میتوانید آن را در صفحه مقررات کدیتال در پایین صفحه مشاهده کنید.

 یکی از مهم ترین قوانینی که باید برای فروش فایل در کدیتال رعایت کنید قانونی بودن فایل شما هست که باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، فایل شما نباید دارای هیچگونه، ویروس، رات و یا بدافزار باشد و در صورت مشاهده اکانت شما در کدیتال مسدود خواهد شد.

 همچنین مهم ترین شرایطی که برای فروش فایل شما در کدیتال وجو دارد، ارزشمند بودن فایل شماست. ارزشمند بودن فایل به معنای قیمت بالا نیست بلکه فایل شما باید ارزش خرید به قیمتی که در سایت وارد کردید را داشته باشد.

 مثلا فایل های رایگان و عمومی را نمیتوانید در کدیتال برای فروش قرار دهید و یا فایل هایی که ارزش بسیار پایین دارند را نمیتوانید به قیمت های فضایی به فروش برسانید.

 مورد بعدی که یکی از قوانین مهم کدیتال است و حتما باید رعایت شود، کپی رایت فایل شماست. شما نمیتوانید فایل کاربران دیگر را در سایت برای فروش قرار دهید و از آن کسب درآمد کنید.

زندگینامه وارن بافت

توضیه های وارن بافت

کسب درآمد در خواب

وارن بافت یکی از بزرگترین بیزینس من های قرن توصیه های زیادی در جهت کسب درآمد مردم کرده که یکی از مهم ترین آنها کسب درآمد در خواب است که این توصیه بسیار معروف است.

 او اعتقاد دارد که اگر نتوانیم در موقعی که خواب هستیم کسب درآمد کنیم باید تا آخر عمر کار کنیم.

فروش فایل یکی از کارهایی است که حتی درخواب هم میتوانید درآمد داشته باشید و در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته میتوانید پول دربیارید. کدیتال این امکان را به شما میدهد که بعد از ایجاد فایل فروش بینهایت داشته باشید…

صوت وارن بافت درباره کسب درآمد

تصویر فروش فایل ا گوشی

کاربران هر حوزه میتوانند با داشتن هر تخصص و مهارت یک فایل تهیه کنند از برنامه نویسان تا نویسندگان کتاب میتوانند فایل خود را تهیه و برای فروش قرار دهند، جدول بالا تنها قطعه ای کوچه از فایل ها میباشد. نوع فایل ها pdf، کتاب صوتی، پاورپوینت، سورس کد، ویدیو، دوره و… میباشد.

همچنین فروش فایل ها یکی از شغل های بدون دردسر در فضای اینترمیباشد که تنها با یک گوشی موبایل یا کامپیوتر میتوانید فایل خود را ایجاد و در کدیتال برای فروش قرار دهید و تنها وظیفه شما پشتیبانی فایل های فروخته شده میباشد که زمان زیادی نمیبرد ولی درآمد خیلی بالایی دارد.

 همچنین کسب درآمد از فروش فایل همیشگی است و به عنوان یک کسب درآمد پایدار میتوان روش حساب کرد و به آن اتکا کرد. قبلا فروش فایل هم مانند کسب و کار دیگر مشکلات خاص خودش را داشت اما بعد از کدیتال تمام مشکلات رفع شد و به یک شغل کاملا بی دردسر تبدیل شد.

ویژگی و امکانات فروش فایل در کدیتال

خرید و فروش فایل در کدیتال

خرید و فروش فایل

خرید و فروش انواع محصولات مجازی و دانلودی با درگاه امن و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ادرس اختصاصی

آدرس اختصاصی فروشگاه

آدرس اختصاصی فروشگاه:
نام-فروشگاه/codital.ir/store هست که نام فروشگاه قابل تغییر است.

trade

تسویه حساب مالی

پس از درخواست برداشت وجه از طریق پنل کاربری حداکثر تا سه روز کاری درآمد خود را از طریق فروشگاه دریافت کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم کدیتال دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از طریق تماس، واتساپ، ایمیل، تلگرام و تیکت امکانپذیر میباشد.

گزارش فروش مالی فروش فایل

گزارش فروش و مالی

در وبسایت کدیتال میتوانید از این طریق حساب کاربری نمودار و آمار فروش محصولات، بازدید و… را مشاهده کنید.

امنیت کدیتال

امنیت کدیتال

ما در تلاش برای بهبود وبسایت هستیم و امنیت کامل کدیتال را تضمین میکنیم. با خیال راحت فروشگاه خود را بسازید.

پاسخ سوالات پرتکرار شما

خرید و فروش فایل در کدیتال

سوالات پرتکرار

کدیتال چیست؟

فروش فایل ها در جهان باعث کسب درآمد های میلیون دلاری شده است، برای فروش فایل نیاز به یک بازاریاب ماهر است که فایل های شمارا در کمترین زمان به فروش برساند.

کدیتال برترین وبسایت خرید و فروش فایل در ایران میباشد.

چه نوع فایلی میتوانم در کدیتال بفروشم؟

هر نوع محصولات دانلودی و یا غیر فیزیکی را میتوانید در کدیتال بفروشید.

چه محصولاتی شرایط فروش در کدیتال را دارند؟
 1. قابل دانلود باشد.
 2. تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 3. ارزش خرید داشته باشد.
trade

سوالات پرتکرار

آمار فروش فایل در کدیتال چقدر است؟

فروش فایل جزو شغل هایی است که بدون سرمایه گذاری به فروش بینهایت میرسید، تنها یکی از کاربران کدیتال به فروش میلیونی در این وبسایت رسید.

فروش فایل و کسب درآمد به چه صورت است؟

بعد از تایید اولیه محصول شما توسط تیم بررسی کدیتال و ایجاد محصول در سایت، کارشناس سئو کدیتال رتبه شمارا در گوگل ارتقا میدهد. و بعد از فروش محصولات و برداشت شما، درآمد به حساب شما واریز میشود.

کدیتال چگونه فایل های شمارا به فروش میرساند؟

وبسایت کدیتال محصول شمارا در فضای مجازی به فروش میرساند، که بیشترین فروش از طریق گوگل انجام میشود و با توجه به سئو قدرتمند وبسایت کدیتال رتبه محصول شما در سرچ گوگل بالا میرود و با سرچ کاربران به فروش میرسد.

 

ویرایش حساب کاربری

چگونه حساب مشتری خود را به فروشنده تبدیل کنم؟

برای ایجاد حساب فروشنده میبایست از حساب کاربری خود خارج شوید، روی ثبت نام کلیک کنید و قسمت گزینه فروشنده هستم رو فعال کنید.

چگونه با پشتیبانی کدیتال و محصولات در ارتباط باشم؟

برای ارتباط با پشتیبان کدیتال و محصول میتوانید از طریق حساب کاربری > ارسال تیکت اقدام کنید.

چگونه اطلاعات حساب کاربری خود را تغییر دهم؟

برای تغییر در حساب کاربری و یا افزودن اطلاعات از طریق حساب کاربری > اطلاعات حساب کاربری اقدام کنید.

مدیریت مالی و تسویه حساب

چگونه فروش محصولاتم رو مدیریت کنم؟

بعد از ساخت حساب کاربری فروشنده و ایجاد محصول شما قادر به مشاهده آمار فروش و درآمد از وبسایت کدیتال خواهید بود. فقط کافیست به حساب کاربری > داشبورد فروشندگان مراجعه کنید.

بعد از فروش محصولات چگونه درآمد رو برداشت کنم؟

بعد از اینکه درآمد شما به حداقل ۱۰۰,۰۰۰ تومان رسید، میتوانید از طریق حساب کاربری > داشبورد فروشندگان > برداشت برای برداشت وجه اقدام کنید.

برداشت وجه از سایت چقدر زمان بر خواهد بود؟

بعد از برداشت شما از سایت تا حداکثر سه روز کاری پول به شماره حساب وارد شده در مراحل ثبت نام واریز میشود و اگر شماره حساب به نام شما نباشد توسط کارشناسان ما پیگیری میشود.

همکاری در فروش فایل

کاربرد وبسایت کدیتال چیست؟

کدیتال بستری را در ایران ایجاد کرده که شما بتوانید به صورت رایگان فقط با فایل ها به درآمد های بالا برسید، فقط کافیست فایل های با ارزش خودتون رو در سایت آپلود کنید تا کدیتال آنها را بفروشد.

کدیتال چگونه محصولات را میفروشد؟

کدیتال با تبلیغات، بازاریابی و… محصولات شما را میفروشد که مهم ترین آنها سئو (رتبه بالا در گوگل) است که با دانش بالای تیم کدیتال محصولات شما در گوگل سئو میشود و جزو رتبه های بالا در گوگل قرار میگیرد.

سود کدیتال از فروش محصولات چیست؟

بعد از خرید محصولات شما ۸۰ درصد به حساب شما واریز و ۲۰ درصد کارمزد وبسایت میباشد که با توجه به فروش بالای شما بسیار ناچیز است.

تخفیف های محصولات

تخفیف ها در کدیتال به چه صورت است؟

تخفیف هایی که روی محصولات گذاشته میشود از قبل با صاحبان محصول و مدیران کمپین هماهنگ میشود.

چگونه از کد تخفیف ها استفاده کنم؟

بعد از دریافت کد تخفیف محصول موردنظر را انتخاب و به سبد خرید انتقال دهید در صفحه صورتحساب روی کد تخفیف کلیک  کرده کد دریافتی را وارد کنید.

تخفیف محصولات چگونه مدیریت میشود؟

تخفیف هر محصول توسط فروشنده آن مدیریت میشود و از بخش حساب کاربری > محصولات میتوانید آن را ویرایش کنید.

کمپین های کدیتال

کمپین کدیتال چیست؟

کدیتال در هر مناسبت صفحه ای به همراه مسابقه ایجاد میکند و برخی از محصولات را در صفحه برای فروش قرار میدهد.

کمپین چه کاربردی دارد؟

اگر در کمپین ها با استراتژی جلو برید و محصول خود را با تخفیف های از قبل چیده شده جلو ببرید سود بسیاری خواهید کرد.

چگونه وارد کمپین ها بشیم؟

 اگر فروشنده باشید در هر کمپین از کدیتال پیامکی دریافت خواهید کرد، بعد از دریافت پیامک روی لینک کلیک کنید و فرم را پر کنید.

پشتیبانی فروش فایل

پشتیبانی کدیتال

چگونه با پشتیبانی کدیتال در ارتباط باشم؟

برای ارتباط با تیم کدیتال برگه زیر را مشاهده کنید.

تماس با ما

ارتباط خریدار با فروشنده به چه صورت است؟

با مراجعه به قسمت اطلاعات فروشنده میتواند با شما تماس بگیرد. همچنین بعد از خرید میتواند از قسمت تیکت محصول خریداری شده را انتخاب و با شما در ارتباط باشد(شما موظف به پاسخ تیکت طی ۲۴ ساعت هستید)

چگونه میتوانم برای پشتیبانی زمان تعیین کنم؟

بعد از ساخت حساب به صورت فروشنده میتوانید فروشگاه خود را بسازید و شخصی سازی کنید. همچنین ساعت باز بودن فروشگاه زمان پاسخگویی شما به کاربران است.

با کدیتال فایلاتو بفروش!

مطالعه بیشتر