چیت بازی special forces group 2 کانتر موبایل

چیت بازی special forces group 2 کانتر موبایل

چیت بازی special forces group 2 کانتر موبایل

چیت بازی special forces group 2 کانتر موبایل

چیت بازی special forces group 2 کانتر موبایل به شما امکان تقلب در بازی را میدهد.

بازی special forces group 2 بازی محبوب برای پلتفرم اندروید هست. و دارای قابلیت ایجاد سرور خانگی و یا ایجاد سرور های آنلاین میباشد.

تو این آموزش یاد میگیرید چطور در این بازی محبوب تقلب کنید و در سرور های آنلاین و یا خانگی از چیت استفاده کنید!

با این چیت (مودی که به بازی و دیتا کانتر اضافه شده) شما قادر به پرواز کردن ، تیر بینهایت و پول بینهایت هستید!

توجه داشته باشید با این چیت در استفاده آنلاین و استفاده در سرور خانگی به هیچ مشکلی برخورد نمیکنید.

برای اجرای این چیت در موبایل خود مراحل زیر را طی کنید. تا به مشکل بر نخورید (لطفا مراحل رو به شکل صحیح انجام بدید تا به مشکل بر نخورید!)

آموزش نصب چیت

مرحله یک :  بازی و دیتای بازی که مود چیت به آن اضافه شده نصب کنید. (برای تهیه برنامه و دیتای مورد نظر به پایین این صفحه مراجعه کنید.)

مرحله دو : پس از دانلود برنامه و دیتای مورد نظر از باکس دانلود در پایین صفحه دیتای بازی دانلود شده را با برنامه RAR از حالت زیپ در بیاورید. (به عبارتی unzip کنید.)

برنامه RAR را میتوانید از پایین صفحه دانلود و استفاده کنید.

مرحله سه : فایل دیتا را بعد از unzip کردن از منوی برنامه Rar به قسمت android / obb اکسترکت (از حالت زیپ در بیاورید و به آدرس گفته شده انتقال دهید)

نکته : توجه داشته باشید فایل دیتا به همراه پوشه ای با نام com.forgegames.specialforcesgroup2_4.2_97.zip باید در android / obb قرار گیرد!

مرحله چهار : پس از قرار دادن دیتا در آدرس مشخص شده، باید فایل نصبی برنامه که از باکس دانلود سایت تهیه کردید را install یا نصب کنید!

پس از وارد شدن به فایل نصبی برنامه وارد بازی خواهید شد.

(اگر هنگام وارد شدن به بازی با ارور مواجه شدید. مراحل بالا رو درست انجام ندادید و یا نام فایل دیتا در پوشه obb به اسم com.forgegames.specialforcesgroup2_4.2_97.zip نیست)

مرحله پنج : تنها تفاوتی که این برنامه با برنامه اورجینال خودش داره، قسمت مود (دایره ای در کادر بازی که قابلیت جا به جایی دارد) هست که با کلیک روی اون فایل با سه قسمت مواجه خواهید شد!

به دلیل فارسی نبودن مود ما سه قسمت رو برای شما توضیح خواهیم داد.

دکمه بالا : با فعال کردن این گزینه شما میتوانید تیر بینهایت داشته باشید. (این گزینه برای همه تفنگ ها حتی نارنجک بینهایت هم هست)

دکمه وسط : با فعال کردن این گزینه با پرش میتوانید گزینه در بازی پرواز کنید!

دکمه پایین : با فعال کردن این گزینه شما در هر ثانیه به پول هایتان اضافه خواهد شد. در کمتر از ثانیه ۱۶۰۰۰$ شما کامل خواهد شد!

این برنامه به هیچ وجه بدافزار و یا ویروس نیست. برای اطمینان از ویروس نداشتن برنامه لطفا با آنتی ویروس خود یکبار آنرا چک کنید!

برای دانلود برنامه ها و دیتا به باکس دانلود سایت مراجعه کنید!

ممنون از اینکه مطلب چیت بازی special forces group 2 کانتر موبایل مطالعه کردید.

کدیتال | خرید و فروش فایل

با کدیتال فایلاتو بفروش!

مطالعه بیشتر