تولید محتوا نمیکنی؟

پس وجود خارجی نداری!

اگر خواستار پیشرفت در کسب و کار خود هستید و یا میخواهید کسب و کار خود را شروع کنید حتما نیاز به تولید محتوا دارید، تولید محتوا برای هر کسب و کاری ضروریست. ما در کدیتال میتوانیم شما را در این راه کمک کنیم و با تجربه ای که در این راه کسب کردیم  به بهترین نحو برای شما تولید محتوا کنیم.

چرا تولید محتوا کنم؟

ارتباط مشتری

تولید محتوای ویدیویی بهترین نوع محتواست که میتوانید به مشتری و کاربران خود ارائه دهید، چرا که بیننده ویدیو میتواند با محتوایی که تولید کردید ارتباط برقرار کند و به شما شما و کسب و کارتان اعتماد کند.

اعتبار کسب و کار

تا قبل از ایجاد محتوا در اصل کاربران کسب و کار شما نمیدانند با چه کسی طرف هستند و امکان ارتباط بین شما و مشتری هایتان نیست، با ایجاد محتوای اعتبار شما و کسب و کارتان نزد مشتری هایتان افزایش میابد.

اعتماد کاربران

مشتریان و کاربران معمولا به سختی به کسب و کار ها اعتماد میکنند و ترجیح میدهند از کسب و کار هایی که محتوای ویدیویی تولید میکنند خرید کنند، چرا که تولید محتوای ویدیویی باعث جلب اعتماد مشتری میشود.

چرا تولید محتوارو به کدیتال بسپارم؟

تیم مجرب و ماهر

کدیتال با بهترین قیمت بالاترین کیفیت را ارائه میدهد و تا به حال هیچ نارضایتی درباره طراحی وبسایت نداشته است، همواره ما تلاشیم بهترین خدمات را به کاربران وبسایت کدیتال ارائه دهیم.

تعهد کاری

پس از اتمام پروژه تولید محتوا در صورت بروز هرگونه مشکل در روند کسب و کار شما و عدم رضایت شما تمام هزینه پرداخت شده به صورت کامل به حساب شما واریز میشود و در صورت بروز مشکل تیم کدیتال پاسخگوی شماست.

صفر تا صد محتوا با ما

پس از ثبت سفارش از طریق وبسایت کدیتال صفر تا صد تولید محتوا بر عهده ماست و سعی خواهیم کرد با در نظر گرفتن سلایق شما و به کار گرفتن تخصص ما بهترین خاطره را برای شما بسازیم و شمارا در این راه همراهی کنیم.

ثبت سفارش تولید محتوا

ثبت سفارش پروژه تولیدمحتوا در کدیتال

برای ثبت درخواست تولیدمحتوا لطفا فرم را پر کنید، سپس منتظر تماس ما باشید.

  • ۷۰ درصد مبلغ قبل از شروع کار و ۳۰ درصد مبلغ زمان تحویل دریافت میشود.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم رضایت شما تمام مبلغ عودت داده میشود.
  • زمان تحویل براساس پروژه متغیر میباشد.
  • قیمت براساس پروژه متغیر میباشد.
  • طراحی بنر ها و پوستر ها با نرم افزار photoshop انجام خواهد شد.
  • ویرایش و ساخت ویدیو با نرم افزار های premiere و after effect انجام خواهد شد.