تولید محتوا نمیکنی؟

پس وجود خارجی نداری!

اگر خواستار پیشرفت در کسب و کار خود هستید و یا میخواهید کسب و کار خود را شروع کنید حتما نیاز به یک فیلمبردار دارید، فیلمبرداری برای هر کسب و کاری ضروریست. ما در کدیتال میتوانیم شما را در این راه کمک کنیم و با تجربه ای که در این راه کسب کردیم  به بهترین نحو برای شما تولید محتوا کنیم.

چرا تولید محتوا به صورت ویدیویی؟

ارتباط مشتری

تولید محتوای ویدیویی بهترین نوع محتواست که میتوانید به مشتری و کاربران خود ارائه دهید، چرا که بیننده ویدیو میتواند با محتوایی که تولید کردید ارتباط برقرار کند و به شما شما و کسب و کارتان اعتماد کند.

اعتبار کسب و کار

تا قبل از ایجاد محتوای ویدیویی در اصل کاربران کسب و کار شما نمیدانند با چه کسی طرف هستند و امکان ارتباط بین شما و مشتری هایتان نیست، با ایجاد محتوای ویدیویی اعتبار شما و کسب و کارتان نزد مشتری هایتان افزایش میابد.

اعتماد کاربران

مشتریان و کاربران معمولا به سختی به کسب و کار ها اعتماد میکنند و ترجیح میدهند از کسب و کار هایی که محتوای ویدیویی تولید میکنند خرید کنند، چرا که تولید محتوای ویدیویی باعث جلب اعتماد مشتری میشود.

چرا تصویربرداری رو به کدیتال بسپارم؟

تیم مجرب و ماهر

کدیتال با بهترین قیمت بالاترین کیفیت را ارائه میدهد و تا به حال هیچ نارضایتی درباره طراحی وبسایت نداشته است، همواره ما تلاشیم بهترین خدمات را به کاربران وبسایت کدیتال ارائه دهیم.

تعهد کاری

پس از اتمام پروژه تصویربرداری در صورت بروز هرگونه مشکل در روند کسب و کار شما هزینه پرداخت شده توسط شما به صورت کامل برگشت داده میشود و در صورت ایجاد خسارت تیم کدیتال آن را به حساب شما واریز مینماید.

صفر تا صد محتوا با ما

روند پروژه های تصویربرداری کدیتال به این صورت میباشد که بعد از ثبت سفارش توسط شما صفر تا صد محتوا با ماست و شما نیاز به هیچگونه هماهنگی ندارید و در صورت بروز هرگونه مشکل تیم کدیتال پاسخگوی شماست.

ثبت سفارش فیلمبرداری

ثبت سفارش پروژه فیلمبرداری در کدیتال

برای ثبت درخواست فیلمبرداری لطفا فرم را پر کنید، سپس منتظر تماس ما باشید.

  • ۷۰ درصد مبلغ قبل از شروع کار و ۳۰ درصد مبلغ زمان تحویل دریافت میشود.
  • در صورت لغو پروژه مبلغ پرداخت شده عودت داده نمیشود.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم رضایت شما تمام مبلغ عودت داده میشود.
  • زمان تحویل براساس پروژه متغیر میباشد.
  • پروژه تصویربرداری هوایی نیازمند مجوز پرواز میباشد.
  • اگر مجوز پرواز ندارید دو روز قبل از پروژه به ما اطلاع دهید تا دریافت کنیم.
  • قیمت براساس پروژه متغیر میباشد.
  • هزینه حمل و نقل پروژه خارج از تهران برعهده کارفرما میباشد.
  • در صورت عدم همکاری کارفرما و عدم وجود زیرساخت مبلغ عودت داده نمیشود.