خوش آمدید به

بخش خدمات امنیت کدیتال

با ورود به فضای مجازی اولین قدمی که در پیش دارید تامین امنیت است که بسیار اهمیت بالایی دارد، هکر ها با دانشی که در دست دارند در هر زمینه ای میتوانند شمارا دچار مشکل کنند. اگر دچار مشکل شدید و یا میخواهید برای پیشگیری آن اقدام کنید میتوانید از متخصصان کدیتال کمک بگیرید.

در چه زمینه هایی از کدیتال کمک بگیرم؟

اپلیکیشن ها

برای تامین امنیت اپلیکیشن ها در فضای مجازی مانند امنیت پیج اینستاگرام، بازگردانی پیج، امنیت انواع صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی

وبسایت ها

بعد از طراحی وبسایت اولین کاری که نیاز دارید انجام دهید، تامین امنیت وبسایت است، برای مثال جلوگیری از دیداس و هک سایت که توسط تیم ما انجام خواهد شد.

دستگاه ها

امروزه با توسعه بدافزار ها درصد هک دستگاه ها افزایش یافته. که برای پیشگیری و یا پاکسازی دستگاه خود میتوانید از ما کمک بگیرید.

چرا تامین امنیت خود را به کدیتال بسپارم؟

تیم مجرب و ماهر

کدیتال با بهترین قیمت بالاترین کیفیت را ارائه میدهد و تا به حال هیچ نارضایتی درباره تامین امنیت نداشته است، همواره ما تلاشیم بهترین خدمات را به کاربران وبسایت کدیتال ارائه دهیم.

قابل اطمینان

پس از اتمام پروژه امنیت در صورت بروز هرگونه مشکل در روند کسب و کار شما هزینه پرداخت شده توسط شما به صورت کامل برگشت داده میشود و در صورت ایجاد خسارت تیم کدیتال آن را به حساب شما واریز مینماید.

صفر تا صد امنیت

بعد از ثبت پروژه امنیت در وبسایت کدیتال صفر تا صد استراتژی امنیت توسط تیم ما انجام خواهد شد و شما نیازی به هماهنگی و اقدام خاصی ندارید، همچنین تمام مراحل تامین امنیت به صورت مجازی میباشد.

ثبت پروژه تامین امنیت

ثبت سفارش پروژه امنیت در کدیتال

برای ثبت درخواست تامین امنیت لطفا فرم را پر کنید، سپس منتظر تماس ما باشید.

  • تمام مبلغ پروژه های امنیت قبل از شروع پروژه دریافت میشود.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم رضایت شما تمام مبلغ عودت داده میشود.
  • هزینه براساس پروژه متغیر میباشد.
  • مخارج پروژه های امنیت بر عهده کارفرما میباشد.
  • احتمال موفقیت در بازگردانی و حذف پیج اینستاگرام ۱۰۰% نمیباشد.
  • در صورت عدم موفقیت در بازگردانی و حذف پیج مبلغ عودت داده میشود.
  • بعد از اتمام پروژه تمام دسترسی ها و اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.