خوش آمدید به

بخش سئو وبسایت کدیتال

اگر خواستار پیشرفت در کسب و کار خود هستید و یا میخواهید کسب و کار خود را شروع کنید حتما نیاز به یک سئوکار دارید، سئو برای هر وبسایتی ضروریست. ما در کدیتال میتوانیم شما را در این راه کمک کنیم و با تجربه ای که در این راه کسب کردیم  به بهترین نحو وبسایت شمارا سئو کنیم.

سئو چیست؟

سئو (SEO) مخفف عبارت “Search Engine Optimization” است و به معنی بهینه سازی موتور های جستجو می‌ باشد. سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو عبارتند از: مجموعه ای از اقدامات و فرآیند هایی که در آن رتبه تمام وبسایت یا یک صفحه از وبسایت شما برای یک یا چند کلیدواژه و یا کلمه بهبود پیدا می‌کند و این بهبود رتبه منجر میشود ترافیک ورودی از موتورهای جستجوی وبسایت شما افزایش پیدا کند. رتبه بهتر صفحات وبسایت کسب و کار در نتایج جستجو‌ی گوگل منجر به افزایش بازدید وبسایت و افزایش آگاهی از برند خواهد شد که جلب توجه بیشتر مشتریان و افزایش فروش وبسایت شما را به دنبال خواهد داشت. در نقطه مقابل اگر وب سایت شما برای جستجوی عبارات مرتبط در صفحه یک نتایج جستجوی گوگل نشان داده نشود، تعداد زیادی از مشتریانتان را از دست خواهید داد.

چرا وبسایتم را سئو کنم؟

بازدید بالا

اگر شما رتبه بالا در کلمات متفاوت دریافت کنید، میتوانید بازدید بالایی از موتور های جست و جو و سرچ افراد مختلف داشته باشید و از طریق کلمات مربوط به کسب و کار خود تعداد بالایی بازدید دریافت کنید.

اعتبار کسب و کار

عموما وبسایت ها و برند های معتبر و مشهور از به سئو وبسایت اهمیت زیادی میدهند و در نتایج گوگل رتبه های بالایی دارند، اگر شما هم نیاز به اعتبار زیادی در کسب و کار دارید حتما به سئو وبسایت اهمیت دهید.

اعتماد کاربران

کاربران معمولا بعد از جست و جو عبارت موردنظر در موتور های جست و جو عموما به وبسایت های صفحه اول اعتماد دارند، پس برای جلب اعتماد کاربران رتبه وبسایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

فروش بالا

همانظور که در بالا خواندید کسب و کار هایی که به سئو وبسایت خود اهمیت میدهند بازدید بالایی از موتور های جست و جو دریافت میکنند و این بازدید بالا در نهایت بر روی فروش وبسایت آنها نیز تاثیر میگذارد.

جذب مشتریان هدف

اگر بر روی کلمات مربوط به کسب و کار خود کار کنید و برای این کلمات رتبه بالایی در موتور های جست و جو دریافت کنید، میتوانید مشتریان هدف را جذب کنید و در نتیجه نرخ فروش وبسایت نسبت به بازدید را بالا ببرید.

هزینه کم وبازدهی زیاد

بهینه سازی موتور جست و جو را میتوانیم یک نوع تبلیغ بخوانیم، این نوع تبلیغ نسبت به بازهی بالا کمترین هزینه را خواهد داشت و میتوانید سرمایه تبلیغات خود را برای سئو وبسایت خرج کنید تا نتیجه بهترین دریافت کنید.

چرا سئو را به کدیتال بسپارم؟

تیم مجرب و ماهر

کدیتال با بهترین قیمت بالاترین کیفیت را ارائه میدهد و تا به حال هیچ نارضایتی درباره سئو وبسایت ها نداشته است، همواره ما در تلاشیم بهترین خدمات را به کاربران وبسایت کدیتال ارائه دهیم.

تعهد کاری

اگر از طریق سایت اقدام به سفارش کنید، در صورت بروز هرگونه مشکل در حین پروژه و یا عملی نشدن درخواست شما در زمان تعیین شده توسط تیم ما میتوانید تمام وجه پرداخت شده خود را از کدیتال دریافت کنید.

صفر تا صد با ما

سئو وبسایت مجموعه ای از اقدامات برای بهینه سازی موتور جست و جو است که از رشته های متنوعی ایجاد شده استکه پس از ثبت سفارش در کدیتال صفر تا صد آن توسط تیم ما انجام میشود.

ثبت سفارش سئو وبسایت

ثبت سفارش سئو وبسایت در کدیتال

برای ثبت درخواست فیلمبرداری لطفا فرم را پر کنید، سپس منتظر تماس ما باشید.

  • تمام مبلغ قبل از شروع پروژه دریافت میشود.
  • هزینه های سئو خارجی بر عهده شما میباشد.
  • سئو به صورت پروژه ای میباشد و دوره آموزشی نداریم.
  • در صورت ناموفق بودن پروژه تمام هزینه برگشت داده میشود.
  • سئو به صورت صفر تا صد توسط تیم ما انجام میشود.
  • قبل از دریافت توضیحات پروژه هیچ هزینه ای اعلام نمیشود.