خوش آمدید به

بخش طراحی سایت کدیتال

اگر خواستار پیشرفت در کسب و کار خود هستید و یا میخواهید کسب و کار خود را شروع کنید حتما نیاز به یک وبسایت دارید، وبسایت برای هر کسب و کاری ضروریست. ما در کدیتال میتوانیم شما را در این راه کمک کنیم و با تجربه ای که در این راه کسب کردیم انواع وبسایت هارا در کمترین زمان طراحی میکنیم.

چرا باید سایت داشته باشم؟

فروش به صورت اتوماتیک

اگر وبسایت داشته باشید مشتری به صورت کاملا اتوماتیک محصول و توضیحات آن را مشاهده میکند و با انتخاب محصول موردنظر از وبسایت خرید کرده و سپس به صورت اتوماتیک پول را واریز میکند!

بازدید از طریق جست و جو

بعد از ایجاد وبسایت و محصول محصول شما داخل گوگل قرار میگرد و کاربر هنگام جست و جو در گوگل با محصول شما مواجه میشود و با مشاهده توضیحات آن محصول را از شما میخرد.

اعتماد کاربران

مشتریان و کاربران معمولا به سختی به فروشگاه ها اعتماد میکنند و ترجیح میدهند از سایت ها سفارش خودشون رو ثبت کنند، شما هم میتوانید با دریافت وبسایت و نماد اعتماد مشتریان بیشتری کسب کنید.

برندینگ و اعتبار کسب و کار

تمام برند های معروف در جهان از وبسایت استفاده میکنند چرا که وبسایت ها نماد یک فروشگاه و یا مجموعه هستند، در ایران هم مانند سایر کشور ها تمام برند های معروف دارای وبسایت هستند.

فروش بالا

همانظور که میدانید فیلترینگ اینستاگرام تمام مشتریان و کاربران را به سمت وبسایت ها هدایت کرد و تقریبا فروش پیج های اینستاگرام به صفر رسید، وبسایت ها در تمام مواقع پتانسیل فروش بالا را دارا هستند.

مدیریت و صرفه جویی در زمان

با وبسایت هایی که تیم ما طراحی میکند میتوانید به صورت کامل بر روی فروش و کاربران مدیریت داشته باشید و اطلاعات آنها را به صورت دسته بندی دریافت کنید که این کار باعث صرفه جویی در وقت شما میشود.

چرا طراحی سایت رو به کدیتال بسپارم؟

با کیفیت و قیمت مناسب

کدیتال با بهترین قیمت بالاترین کیفیت را ارائه میدهد و تا به حال هیچ نارضایتی درباره طراحی وبسایت نداشته است، همواره ما تلاشیم بهترین خدمات را به کاربران وبسایت کدیتال ارائه دهیم.

آموزش و مالکیت

پس از طراحی و تحویل وبسایت به شما مالکیت به صورت کامل به شما اهدا میگردد و آموزش اولیه مدیریت وبسایت ارسال میگردد، همچنین اگر سوالی داشتید تیم ما در ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شماست.

خدمات پس از فروش

بعد از تحویل وبسایت تیم کدیتال در یک هفته برای ایجاد تغییرات بر روی وبسایت به صورت کاملا رایگان در خدمت شماست و در صورت بروز مشکل تمام وجه پرداخت شده توسط مدیریت به حساب شما بازمیگردد.

ثبت سفارش طراحی سایت

ثبت سفارش طراحی سایت در کدیتال

برای ثبت درخواست طراحی سایت لطفا فرم را پر کنید، سپس منتظر تماس ما باشید.

  • تمام مبلغ قبل از طراحی سایت دریافت میشود.
  • میتوانید وبسایت های مورد علاقه خود را بفرستید تا از آنها الگوبرداری کنیم.
  • وبسایت دارای پنل مدیریت بسیار اسان میباشد.
  • وبسایت ها حداکثر در سه روز کاری طراحی شده و اماده تحویل میباشد.
  • وبسایت بر پایه وردپرس است و برای شما کدنویسی و شخصی سازی میشود.
  • قیمت وبسایت ها :

وبسایت های شرکتی و فروشگاهی : ۶ الی ۱۰ میلیون تومان

وبسایت های شرکتی و فروشگاهی : ۳ الی ۵ میلیون تومان

 ۵۰% تخفیف تا بهمن ۱۴۰۱

سایر وبسایت ها : تماس بگیرید.